Záhorácka zimná liga kynológov – 25.11.2023 –

  • Home
  • Záhorácka zimná liga kynológov – 25.11.2023 –

Kynologický klub Skalica pozýva všetkých priaznivcov športovej kynológie už po 26. krát na Záhorácku zimnú ligu kynológie /ZZLK/

XXVI. ročník ZZLK sa bude konať dňa 25. 11. 2023 za podpory mesta Skalica, Kvarteta o.z. /Schaeffler, Protherm, Vaillant group, Didaktik/ a spoločnosti PK Partner.

Bude to stopársky pretek, ktorý sa skladá z dvoch disciplín stopa a poslušnosť u kategórie SVV1 a IGP1, u kategórie BH/VT sa bude posudzovať len poslušnosť.  Začiatok je o 8.00 hodine. Pretekať sa bude v novom areály KK Skalica, ktorý sa nachádza nad Krivými Kútami za solárnymi panelmi. Posudzovať ho budú uznávaní rozhodcovia  p. Viliam Ružička a Rastislav Vladovič.

 Očakávame účasť pretekárov z celého Slovenska.  XXVI. ročník ZZLK bude pokračovať 16.12. 2023 obranárskym pretekom v KK Gbely. Druhá časť bude pokračovať v roku 2024. Stopársky pretek bude 13. 1. 2024 KK Závod a záverečný obranársky pretek s celkovým vyhodnotením bude 24. 2. 2024 KK Smolinské.

Propozície XXVI. Roč. ZZLK nájdete na www. kkskalica.sk
 
Ďalej KK Skalica pozýva všetkých majiteľov psov do svojho nového areálu – za solárnymi panelmi nad Krivými Kútami. Každú nedeľu poriada od 8.00 hodiny výcvik psov a agility.


Tešíme sa na Vašu účasť.

Členovia KK Skalica.


S pozdravom Mgr. Ján Vašečka, predseda KK Skalica