Vysvetlivky k stĺpcu „stav“:
– aktívny /figurant dodal potrebné doklady a jeho činnosť nie je obmedzená/
– neaktívny /figurant neabsolvoval preskúšanie na udržanie 1. triedy/
– prázdne /figurant nedodal potrebné doklady/ – ďalší postup bude predmetom zasadnutia Prezídia ZŠK SR
Č. p. | Priezvisko, meno | Trieda | Stav | Skúš. por. | KK – ZO | Dát. vyd. |
1 | Bachratý Milan | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | 05.02.2004 | |
2 | Barjak Martin | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | 05.02.2004 | |
3 | Bihari Ondrej | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | SDT Cerberus | 05.02.2004 |
4 | Dulanský Marcel | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | 05.02.2004 | |
5 | Homola Juraj | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | 05.02.2004 | |
6 | Kondé Anton | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | Pohranice | 05.02.2004 |
7 | Kuštár Marek | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | Senec | 05.02.2004 |
8 | Masaryk Juraj | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | 05.02.2004 | |
10 | Mláka Peter | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | 05.02.2004 | |
11 | Orlovský Martin | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | 05.02.2004 | |
12 | Šajgalík Dušan | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | 05.02.2004 | |
13 | Tóth Ján | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | Nitra-Chrenová | 05.02.2004 |
14 | Tóth Martin | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | Nitra-Chrenová | 05.02.2004 |
15 | Vnenčák Jaroslav | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | ZO Kynológia Poprad | 05.02.2004 |
16 | Snítil Zdenko | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | KK Anička | 05.02.2004 |
17 | Štec Zdenko | 2. trieda | IPO – NSP | Kežmarok | 05.02.2004 | |
18 | Kobza Daniel | 2. trieda | IPO – NSP | Kežmarok | 05.02.2004 | |
19 | Biľ Mikuláš | 2. trieda | IPO – NSP | Bardejov | 05.02.2004 | |
20 | Lengvarský Peter st. | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Vranov nad Topľou | 05.02.2004 |
21 | Holečka Tomáš | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | Žiar nad Hronom | 05.02.2004 |
22 | Turský Miroslav | 2. trieda | IPO – NSP | Žilina 1 | 05.02.2004 | |
23 | Huštava Juraj | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | Banská Belá | 05.02.2004 |
24 | Honíšek Jozef | 2. trieda | IPO – NSP | Žilina 1 | 05.02.2004 | |
25 | Michálek Ladislav | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Lučenec | 05.02.2004 |
26 | Jáger Juraj | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Ružomberok | 05.02.2004 |
27 | Škoda Peter | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | Sekule | 30.01.2005 |
28 | Šaliga Ján Ing. | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Nitra-mesto | 05.02.2004 |
29 | Šťastný Martin | 2. trieda | IPO – NSP | Dubnica n.V. | 05.02.2004 | |
30 | Ružička Viliam | 2. trieda | IPO – NSP | Trenčín Excel | 05.02.2004 | |
31 | Mičuch Peter | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | 05.02.2004 | |
32 | Súkenik Martin | 2. trieda | IPO – NSP | Chorv.Grob | 05.02.2004 | |
33 | Bočkai Miloš | 2. trieda | IPO – NSP | Chorv.Grob | 05.02.2004 | |
34 | Vitál Ján | 2. trieda | IPO – NSP | Turč.Teplice | 05.02.2004 | |
36 | Selecký Milan | 3. trieda | IPO – NSP | Šalková | 05.02.2004 | |
37 | Fulier Branislav | 2. trieda | IPO – NSP | KK Žilina 1 | 05.02.2004 | |
38 | Dírer Ján | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Dog & Wolf | 05.02.2004 |
39 | Demko Pavol | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | Lisková | 05.02.2004 |
40 | Tomka Vladimír | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Pliešovce | 05.02.2004 |
41 | Zahradník Libor | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
42 | Fronko Pavol | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
43 | Rázga Ľuboš | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | Kynologické stredisko Raz – Dva | 05.02.2004 |
44 | Holko Ján | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Turany | 05.02.2004 |
45 | Kolok Peter | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Turany | 05.02.2004 |
46 | Doža Peter | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | Lučenec-Agilis | 03.06.2012 |
47 | Nosáľ Dušan | 3. trieda | IPO – NSP | Lučenec-Agilis | 05.02.2004 | |
48 | Sklenka Jaroslav | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
49 | Krupa Dušan | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | Záchranárska kynologická brigáda Turč. Teplice – ZKBTR | 05.02.2004 |
50 | Miklánková Marcela | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
51 | Riezman Marián | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
52 | Baják Juraj | 3. trieda | IPO – NSP | Svätý Jur | 05.02.2004 | |
53 | Bajkaj Tihamér | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
54 | Hlavačka Mário | 3. trieda | IPO – NSP | Úľany n.Žit | 05.02.2004 | |
55 | Štefaník Slavomír | 3. trieda | IPO – NSP | Úľany n.Žit. | 05.02.2004 | |
56 | Tóbl Ladislav | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
57 | Buchel Róbert | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
58 | Dobiš Ivan | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Dolná Streda | 05.02.2004 |
59 | Bartaloš Peter | 3. trieda | IPO – NSP | Šamorín | 05.02.2004 | |
60 | Belák Peter | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
61 | Čornák Miroslav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Chorvátsky Grob | 05.02.2004 |
62 | Žuborová Mariana | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
63 | Tóth Róbert | 3. trieda | IPO – NSP | Nitra-Chrenová | 05.02.2004 | |
65 | Koberčík Ľuboš | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
66 | Chovanec Rastislav | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
67 | Szasz Róbert | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
68 | Vaško Jozef | 2. trieda | IPO – NSP | Veľké Bielice | 05.02.2004 | |
69 | Halmo Ľubomír | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Nitra – mesto | 05.02.2004 |
70 | Civáň Pavol | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
71 | Piš Ondrej | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
72 | Meceašik Ján | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
73 | Paták Jozef | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | ŠK Prašice | 05.02.2004 |
74 | Pongrácz Štefan | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Po – Va Šamorín | 05.02.2004 |
75 | Barlík Martin | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | Svätý Jur | 05.02.2004 |
76 | Varga František | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
77 | Spevák Jozef | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
78 | Ballayová Iveta | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
80 | Dudák Gregor | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Bernolákovo | 05.02.2004 |
81 | Haládek Dalibor | 3. trieda | IPO – NSP | Chorv. Grob | 05.02.2004 | |
82 | Koberčík Viliam | 3. trieda | IPO – NSP | Chorv. Grob | 05.02.2004 | |
83 | Majtas Dušan | 3. trieda | IPO – NSP | Chorv. Grob | 05.02.2004 | |
84 | Vačok Peter | 3. trieda | IPO – NSP | Chorv. Grob | 05.02.2004 | |
85 | Ulman Leonard | 3. trieda | IPO – NSP | Trenčín-Excel | 05.02.2004 | |
86 | Drietomský Dušan | 3. trieda | IPO – NSP | Zbehy | 05.02.2004 | |
87 | Piovarči Jozef | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Sĺňava | 05.02.2004 |
88 | Krajczár Štefan | 3. trieda | IPO – NSP | Tryskáč | 05.02.2004 | |
89 | Krásny Miroslav | 3. trieda | IPO – NSP | Palárikovo | 05.02.2004 | |
90 | Cirok Július | 3. trieda | IPO – NSP | Palárikovo | 05.02.2004 | |
91 | Fodor René | 3. trieda | IPO – NSP | Trnava 1 | 05.02.2004 | |
92 | Chymo Peter | 3. trieda | IPO – NSP | Nitrica | 05.02.2004 | |
93 | Kohút Branislav | 3. trieda | IPO – NSP | Nitrica | 05.02.2004 | |
94 | Varga Richard | 3. trieda | IPO – NSP | Šamorín | 05.02.2004 | |
95 | Kevelyová Elizabeth | 3. trieda | IPO – NSP | Pohranice | 05.02.2004 | |
96 | Belan Andrej | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | Senica-Čáčov | 05.02.2004 |
97 | Detko Peter | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | ŠK Prašice | 05.02.2004 |
98 | Adamiak Ondrej | 3. trieda | IPO – NSP | Prašice | 05.02.2004 | |
99 | Bajzík Július | 3. trieda | IPO – NSP | Prašice | 05.02.2004 | |
100 | Daniš Michal | 3. trieda | IPO – NSP | Prašice | 05.02.2004 | |
101 | Drozd Alexander | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | Tryskáč | 05.02.2004 |
102 | Kubiš Rudolf | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
103 | Danek Rudolf | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Žilina 1 | 05.02.2004 |
104 | Gurovič Dušan | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Spišská Stará Ves | 05.02.2004 |
105 | Trojanovič Peter | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK mesta Sabinov | 05.02.2004 |
106 | Demčák Jaroslav | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
107 | Jurko Ján | 3. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
108 | Moré Eugen | 3. trieda | IPO – NSP | Prešov 2 | 05.02.2004 | |
109 | Halecký Milan | 3. trieda | IPO – NSP | Prešov 2 | 05.02.2004 | |
110 | Kosior Milan | 3. trieda | IPO – NSP | Prešov 2 | 05.02.2004 | |
112 | Holický Peter | 3. trieda | IPO – NSP | Michalovce | 05.02.2004 | |
113 | Ninčák Marian | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Čaňa | 05.02.2004 |
114 | Grega Pavol | 3. trieda | IPO – NSP | Košice-Anička | 05.02.2004 | |
115 | Lackovič Anton | 3. trieda | IPO – NSP | Hlohovec | 05.02.2004 | |
116 | Šiška Peter | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Hlohovec | 05.02.2004 |
117 | Čulák Bohuslav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Hlohovec | 05.02.2004 |
118 | Baláž Ladislav | 2. trieda | IPO – NSP | Vyhne | 05.02.2004 | |
119 | Kolár Miroslav | 2. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
120 | Adamčík Štefan | 2. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
121 | Lipovský Vincent | 2. trieda | IPO – NSP | 05.02.2004 | ||
122 | Novotný Peter | výcvikár | Zbehy | 05.02.2004 | ||
123 | Lacuš Roman | výcvikár | Zbehy | 05.02.2004 | ||
124 | Michalec Julius | výcvikár | Kopánka | 05.02.2004 | ||
125 | Tilinger Miloš | výcvikár | Trnava 1 | 05.02.2004 | ||
126 | Trúsik Vladimír | výcvikár | Trnava 1 | 05.02.2004 | ||
127 | Bodiš Ľudovít | výcvikár | Šamorín | 05.02.2004 | ||
128 | Michalička Peter | výcvikár | Kopánka | 05.02.2004 | ||
129 | Ornogová Barbora | výcvikár | Kopánka | 05.02.2004 | ||
130 | Račková Katarína | výcvikár | Kopánka | 05.02.2004 | ||
131 | Hubert Juraj | 3. trieda | IPO – NSP | Šamorín | 05.02.2004 | |
132 | Lengyelová Eva | výcvikár | BA Ister | 05.02.2004 | ||
133 | Glabažňa Tomáš | výcvikár | BA Ister | 05.02.2004 | ||
134 | Vakoničová Martina | výcvikár | AK Skiper | 05.02.2004 | ||
135 | Badová Jana | výcvikár | AK Skiper | 05.02.2004 | ||
136 | Mračková Michala | výcvikár | AK Skiper | 05.02.2004 | ||
137 | Bzdúšková Kamila | výcvikár | AK Skiper | 05.02.2004 | ||
138 | Bzedzinová Daniela | výcvikár | AK Skiper | 05.02.2004 | ||
139 | Tilingerová Mariana | výcvikár | Trnava 1 | 05.02.2004 | ||
140 | Bachratý Pavol | výcvikár | Trnava 1 | 05.02.2004 | ||
141 | Karell Maroš | výcvikár | Galanta | 05.02.2004 | ||
142 | Grel Zdeno | výcvikár | 05.02.2004 | |||
143 | Bartovič Róbert | výcvikár | 05.02.2004 | |||
144 | Červeňanská Andrea | výcvikár | 05.02.2004 | |||
145 | Colombová Sylvia | výcvikár | 05.02.2004 | |||
146 | Orihelová Miroslava | výcvikár | 05.02.2004 | |||
148 | Debrovský Arpád | výcvikár | 05.02.2004 | |||
149 | Bubeník Jozef | výcvikár | 05.02.2004 | |||
150 | Adamusová Monika | výcvikár | Veľ. Bielice | 05.02.2004 | ||
151 | Belák Ľubomír | výcvikár | 05.02.2004 | |||
152 | Petruš Peter | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | DSTC Sabinov | 06.03.2004 |
153 | Hübsch Vojtech | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Imeľ | 06.03.2004 | |
154 | Zachar Jozef | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Imeľ | 06.03.2004 | |
155 | Fábry Milan | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Imeľ | 06.03.2004 | |
156 | Štefánik Slavomír | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Úľany | 06.03.2004 |
157 | Firic Marek | 3. trieda | IPO – NSP | KK Senec | 06.03.2004 | |
158 | Kiss Roman | 2. trieda | IPO – NSP | KK Pohranice | 06.03.2004 | |
159 | Ondrka Branislav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | ZOCHaPP Nitrica | 06.03.2004 |
160 | Garaj Milan | 3. trieda | IPO – NSP | Uhrovec | 06.03.2004 | |
161 | Daneková Eva | výcvikár | Žilina 1 | 06.03.2004 | ||
162 | Beňadik Martin | výcvikár | Žilina 1 | 06.03.2004 | ||
163 | Hnatevičová Lea | výcvikár | Žilina 1 | 06.03.2004 | ||
164 | Tereková Erika | výcvikár | 06.03.2004 | |||
165 | Gálová Lucia | výcvikár | 06.03.2004 | |||
166 | Patinák Peter | výcvikár | 06.03.2004 | |||
167 | Farkaš Zoltán | výcvikár | 06.03.2004 | |||
168 | Richter Viliam | výcvikár | 06.03.2004 | |||
169 | Koleda Jaroslav | výcvikár | 06.03.2004 | |||
170 | Engler Dušan | výcvikár | 06.03.2004 | |||
171 | Beňová Viera | výcvikár | 06.03.2004 | |||
172 | Tóthová Martina | výcvikár | CANISLOG | 06.03.2004 | ||
173 | Klíma Jozef | 2. trieda | Lazany | 06.03.2004 | ||
174 | Koreň Ivan | výcvikár | 13.03.2004 | |||
175 | Baranec Milan | výcvikár | 13.03.2004 | |||
176 | Prochnavec Ján | výcvikár | 13.03.2004 | |||
177 | Maruniak Ján | výcvikár | 13.03.2004 | |||
178 | Lupták Jozef | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Lučenec | 06.03.2004 |
182 | Matija Jozef | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK mesta Sabinov | 06.03.2004 |
183 | Kočajda Ivan | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Banská Bystrica | 06.03.2004 |
184 | Mišurda Slavomír | 3. trieda | IPO – NSP | 06.03.2004 | ||
185 | Mirga Marian | 3. trieda | IPO – NSP | 06.03.2004 | ||
186 | Hanušovský Marek | 3. trieda | IPO – NSP | 06.03.2004 | ||
188 | Polák Martin | 3. trieda | IPO – NSP | Dolná streda | 06.03.2004 | |
189 | Šiška Milan | 3. trieda | IPO – NSP | 06.03.2004 | ||
190 | Mitrík Ján | 3. trieda | IPO – NSP | 06.03.2004 | ||
191 | Beluško Marcel | 3. trieda | IPO – NSP | 06.03.2004 | ||
192 | Kuchta Jaroslav | 3. trieda | IPO – NSP | KK Vranov | 06.03.2004 | |
193 | Kužma Ladislav | 3. trieda | IPO – NSP | KK Vranov | 06.03.2004 | |
194 | Lendel Marian | 3. trieda | IPO-NSP | Drienov | 06.03.2004 | |
195 | Oršulák Jaroslav | 3. trieda | IPO – NSP | Drienov | 06.03.2004 | |
196 | Mroč Marian | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Drienov | 06.03.2004 |
197 | Jačišin Ľuboslav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Drienov | 06.03.2004 |
198 | Mrúz Miroslav | 3. trieda | IPO – NSP | Drienov | 06.03.2004 | |
199 | Valečko Lukáš | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Drienov | 06.03.2004 |
200 | Polák Marek | 3. trieda | IPO – NSP | Drienov | 06.03.2004 | |
201 | Šedivý Martin | 3. trieda | IPO – NSP | Poprad | 06.03.2004 | |
202 | Gurník Stanislav | výcvikár | KK Kežmarok | 06.03.2004 | ||
204 | Muskalai Róbert | 3. trieda | IPO – NSP | Anička KE | 06.03.2004 | |
205 | Varga Daniel | 3. trieda | IPO – NSP | Krásna n. Hor. | 06.03.2004 | |
206 | Kvokačka Ondrej | 3. trieda | IPO – NSP | Bardejov | 06.03.2004 | |
207 | Kriška Peter | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | KK Bardejov | 06.03.2004 |
208 | Pagáč Martin | 3. trieda | IPO – NSP | Bardejov | 06.03.2004 | |
209 | Garaj Tomáš | 3. trieda | IPO – NSP | Canis- SNV | 06.03.2004 | |
210 | Brutovský Marian | 3. trieda | IPO – NSP | Švedlár | 06.03.2004 | |
211 | Končík Róbert | 3. trieda | IPO – NSP | Švedlár | 06.03.2004 | |
212 | Malinovský Marcel | 2. trieda | IPO – NSP | Prešov | 06.03.2004 | |
213 | Maťáš Július | 3. trieda | IPO – NSP | Plešivec | 06.03.2004 | |
214 | Kováč Alexander | 3. trieda | IPO – NSP | Plešivec | 06.03.2004 | |
215 | Orečný Peter | 3. trieda | IPO – NSP | Solivar Prešov | 06.03.2004 | |
216 | Balun Matúš | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | Re-Spect Team Prešov | 06.03.2004 |
217 | Kovalský Jaroslav | 3. trieda | IPO – NSP | Solivar Prešov | 06.03.2004 | |
218 | Rusnáčik Kamil | 2. trieda | IPO – NSP | Kežmarok | 06.03.2004 | |
219 | Baláž Marcel | 2. trieda | IPO – NSP | Kežmarok | 06.03.2004 | |
220 | Klein Ján | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | ZO Kynológia Kežmarok | 06.03.2004 |
221 | Brejčák Ján | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | KK Spišská Stará Ves | 06.03.2004 |
222 | Lengvarský Igor | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | Vranov n.Top. | 06.03.2004 |
223 | Šaliga Ján | 3. trieda | IPO – NSP | Nitra-mesto | 06.03.2004 | |
224 | Olearčin Jozef | 3. trieda, steward | aktívny | IPO – NSP | ŠaKK Canislog v Poprade | 06.03.2004 |
225 | Čurila Piotr | 3. trieda | IPO – NSP | Krásna n. Hor. | 06.03.2004 | |
226 | Štaudinger Juraj Mgr. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Lučenec | 12.03.2004 |
227 | Prokopovič Radovan | 3. trieda | IPO – NSP | Bardejov | 12.03.2004 | |
228 | Sudimák Ján | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KŠK ECE, Bardejov | 12.03.2004 |
229 | Adamuščin Jozef Bc. | 3. trieda | IPO – NSP | Senica | 13.03.2004 | |
230 | Šišmiš Ľubomír | 3. trieda | IPO – NSP | Tami | 13.03.2004 | |
233 | Novota Roman | 2. trieda | IPO – NSP | Pezinok | 13.03.2004 | |
234 | Majtasová Marta | výcvikár | Chorv. Grob | 13.03.2004 | ||
235 | Honíšková Jana | výcvikár | Žilina 1 | 13.03.2004 | ||
236 | Huľo Milan | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Zubrohlava | 12.03.2004 |
237 | Faltus Róbert | 3. trieda | IPO – NSP | Alekšince | 13.03.2004 | |
238 | Ťapušík Radoslav | 3. trieda | IPO – NSP | Alekšince | 13.03.2004 | |
239 | Lenárd Marek | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | Žilina | 27.04.2006 |
240 | Petrek Marian | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Brezno | 13.03.2004 |
241 | Sirotek Jozef | 3. trieda | IPO – NSP | Nitra | 13.03.2004 | |
242 | Lipták Radomír | 3. trieda | IPO – NSP | Detva | 22.03.2004 | |
243 | Nábělková Jana | výcvikár | KSK Pezinok | 28.03.2004 | ||
244 | Forbulová Anna | výcvikár | KSK Pezinok | 28.03.2004 | ||
245 | Ruttmarová Jana | výcvikár | KSK Pezinok | 28.03.2004 | ||
246 | Gorelčíková Jarka | výcvikár | KK Chrenová | 28.03.2004 | ||
247 | Toldiová Aneta | výcvikár | H Želiezovce | 28.03.2004 | ||
248 | Turček Ladislav | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Galanta | 28.03.2004 | |
249 | Toldi Marian | 3. trieda | IPO – NSP | Hroh Želiezovc | 28.03.2004 | |
250 | Kádek Peter | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Imeľ | 28.03.2004 | |
251 | Didi Denis | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Dubnica nad Váhom | 28.03.2004 |
252 | Pristach Alojz | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Laugaricio Trenčín | 28.03.2004 |
253 | Meravý Zdeno | 2. trieda | IPO – NSP | KK Trenčín | 28.03.2004 | |
254 | Humaj Milan | 3. trieda | IPO – NSP | Strelnica Hand. | 28.03.2004 | |
255 | Opeta Jarolím | 3. trieda | IPO – NSP | KK Leopoldov | 28.03.2004 | |
256 | Keszeg Miroslav | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Imeľ | 28.03.2004 | |
257 | Bahna Peter | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Pliešovce | 28.03.2004 |
258 | Kozlok Milan | 3. trieda | IPO – NSP | MKK-Bebrava | 28.03.2004 | |
259 | Obročník Ján | 2. trieda | IPO – NSP | Agilis-Lučenec | 28.03.2004 | |
260 | Bagonya Tibor | 3. trieda | IPO – NSP | KK Hokovce | 28.03.2004 | |
261 | Hešam EL Taifi | 2. trieda | IPO – NSP | MKK Canis | 12.06.2005 | |
262 | Palider Peter | výcvikár | MKK Canis | 31.03.1974 | ||
263 | Brázdovič Ladislav | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Canis | 28.03.2004 | |
264 | Baluch Milan | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Canis | 28.03.2004 | |
265 | Rajcsányi Marian | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Canis | 28.03.2004 | |
266 | Stránovský Boris | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Canis | 28.03.2004 | |
267 | Vladovič Rastislav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Hlohovec | 28.03.2004 |
268 | Krampe Ľudovít | 3. trieda | IPO – NSP | KK H Turiec | 29.03.2004 | |
269 | Švartner Richard | 3. trieda | IPO – NSP | KK Brezno | 28.03.2004 | |
270 | Mázik Pavol | výcvikár | KK Chrenová | 28.03.2004 | ||
271 | Špes Peter | 3. trieda | IPO – NSP | Bikoš Prešov 2 | 30.03.2004 | |
273 | Svinčiak Peter | 3. trieda | IPO – NSP | KK Hnúšťa | 30.03.2004 | |
274 | Svitek Miroslav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Hnúšťa | 30.03.2004 |
275 | Janoško Slavomír | 3. trieda | IPO – NSP | Hund Jaklovce | 13.04.2004 | |
276 | Radič Ľudovít | 3. trieda | IPO – NSP | KK Hnúšťa | 30.03.2004 | |
276 | Kravčíková Viktoria | výcvikár | DSTC Sabinov | 13.04.2004 | ||
277 | Butyka Miloš | 3. trieda | IPO – NSP | 13.04.2004 | ||
278 | Mikláš Tomáš | 3. trieda | IPO – NSP | KK Senec | 13.04.2004 | |
279 | Hausleitner Roman Ing. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Nové Zámky | 13.04.2004 |
280 | Mariaš Pavol | 3. trieda | IPO – NSP | KK Lisková | 15.04.2004 | |
281 | Lacko Martin | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Lisková | 15.04.2004 |
282 | Sederák Gabriel | 3. trieda | IPO – NSP | Sabinov | 15.04.2004 | |
283 | Prouza Jaroslav str. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Sĺňava | 21.05.2004 |
284 | Kičin Michal | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Stará Turá | 21.05.2004 |
285 | Pružinec Pavel | 3. trieda | IPO – NSP | Ilava | 21.05.2004 | |
286 | Puchoň Ivan | výcvikár | Bytča | 21.05.2004 | ||
287 | Palkovacs Bohdan | výcvikár | S N V | 21.05.2004 | ||
288 | Dzurjovčin Marian | 3. trieda | IPO – NSP | Michalovce | 15.05.2004 | |
289 | Muzika Mário | 3. trieda | IPO – NSP | Nitra | 21.05.2004 | |
290 | Švajda Pavol | 3. trieda | IPO – NSP | Trenčín | 21.05.2004 | |
291 | Nalevanko Miroslav | 3. trieda | IPO – NSP | Martin | 15.05.2004 | |
292 | Pavlovič Miroslav | 3. trieda | IPO – NSP | Martin | 15.05.2004 | |
293 | Mender Jaroslav | 3. trieda | IPO – NSP | Ružomberok | 15.05.2004 | |
294 | Drobul Martin | 3. trieda | IPO – NSP | Ružomberok | 15.05.2004 | |
295 | Ret Ivan | 3. trieda | IPO – NSP | B Bystrica | 15.05.2004 | |
296 | Čuchráň Ján | 3. trieda | IPO – NSP | Smižany | 15.05.2004 | |
297 | Šoltéz Daniel | 3. trieda | IPO – NSP | Košice | 15.05.2004 | |
298 | Sermeš Martin | výcvikár | Košice | 21.05.2004 | ||
299 | Babec Ján | výcvikár | Želiezovce | 21.05.2004 | ||
300 | Feranec Peter | 2. trieda | IPO – NSP | Hlohovec | 30.09.2004 | |
302 | Kuvik Juraj | 3. trieda | IPO – NSP | KK Podbrezi | 31.05.2004 | |
307 | Komara Daniel Ing. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Prešov 1 | 31.05.2004 |
313 | Potoma Ján | 3. trieda | IPO – NSP | Trebišov KŠK | 20.05.2004 | |
315 | Kordiak Pavol | 3. trieda | IPO – NSP | KK Lipany | 20.05.2004 | |
317 | Marton Pavol | 2. trieda | IPO – NSP | KK Lipany | 20.06.2004 | |
318 | Jaký Ľubomír | 3. trieda | IPO – NSP | KK Senec | 01.08.2004 | |
319 | Hrnek Juraj | 3. trieda | IPO – NSP | KK Senec | 01.08.2004 | |
320 | Cendrák Marian | 2. trieda | IPO – NSP | KK Iv.pri Dun. | 01.08.2004 | |
321 | Bajzík Vladimír | 3. trieda | IPO – NSP | KK Iv.pri Dun. | 01.08.2004 | |
322 | Strasser Anton | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Tomášov | 01.08.2004 |
323 | Herchl Robert | 3. trieda | IPO – NSP | KK Senec | 01.08.2004 | |
325 | Italy Pavol | 3. trieda | IPO – NSP | KK Pobedím | 01.08.2004 | |
326 | Suchánek Ivan Bc. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Mladosť Mestečko | 01.08.2004 |
328 | Plavec Ivan | 3. trieda | IPO – NSP | KK Šálková | 05.10.2004 | |
329 | Debnár Ján | 3. trieda | IPO – NSP | 05.10.2004 | ||
331 | Pavnica Pavol | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Podbreziny | 10.10.2004 |
332 | Koreň Zdeno | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK Vrbové | 15.10.2004 | |
333 | Slovák Marian | 3. trieda | IPO – NSP | KSK Vrbové | 15.10.2004 | |
334 | Mikloška Karol | 3. trieda | IPO – NSP | KK Piešťany | 15.10.2004 | |
335 | Hotár Milan | 3. trieda | IPO – NSP | KK Piešťany | 15.10.2004 | |
336 | Komadel Milan | 3. trieda | IPO – NSP | KK Piešťany | 15.10.2004 | |
337 | Jánošík Ján | 3. trieda | IPO – NSP | KK Urpín | 27.10.2004 | |
338 | Tlčina Gabriel | 3. trieda | IPO – NSP | 16.12.2004 | ||
339 | Smädo Peter | 3. trieda | IPO – NSP | KK Urpín BB | 21.01.2005 | |
340 | Kostolný Jaroslav | 3. trieda | IPO – NSP | KK Urpín BB | 21.01.2005 | |
341 | Hrubovský Rudolf | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Vranov nad Topľou | 04.04.2004 |
342 | Majerník Róbert | 3. trieda | IPO – NSP | KK Brusník | 04.04.2004 | |
343 | Lapin Štefan | 3. trieda | IPO – NSP | Krupina | 20.04.2005 | |
344 | Zaťko Rastislav | 3. trieda | IPO – NSP | 20.04.2005 | ||
345 | Porada Ladislav | 3. trieda | IPO – NSP | Canislog | 20.04.2005 | |
346 | Sorokáč Ján | 3. trieda | IPO – NSP | Humenné | 20.04.2005 | |
347 | Fodora Ľuboš | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | ZOChaPP Nitrica | 20.04.2005 |
348 | Fodora Juraj | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | ZOChaPP Nitrica | 20.04.2005 |
349 | Skuza Pavel | 3. trieda | IPO – NSP | 20.04.2005 | ||
350 | Šrámek Ján | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK SANEDOG | 25.05.2005 |
351 | Prokop David | 2. trieda | IPO – NSP | ZOHolíč | 25.05.2005 | |
352 | Hudok Miloš | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Kolačno | 08.06.2005 |
353 | Csera Juraj | 3. trieda | IPO – NSP | KK Vtáčnik Brat. | 12.06.2005 | |
354 | Dudáš Andrej | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK Dev.Nov.Ves | 12.06.2005 | |
355 | Ďurka Marian | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK SI Bratislava | 12.06.2005 |
356 | Thomes Richard | 3. trieda | IPO – NSP | KK SIBratislava | 12.06.2005 | |
357 | Čider Marek | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK Ivánka pri Dun | 12.06.2005 | |
358 | Ceranko Pavol | 3. trieda | IPO – NSP | KK MnB | 27.07.2004 | |
359 | Pilná Lucia | Výcvikár | KK J.S. Modra | 09.10.2005 | ||
360 | Galáš Miroslav | 3. trieda | IPO – NSP | KK J.S.Modra | 09.10.2005 | |
361 | Takáč Rastislav | 3. trieda | IPO – NSP | KK J.S.Modra | 09.10.2005 | |
363 | Braunstein Peter | 3. trieda | IPO – NSP | KK Brakapet | 09.02.2006 | |
364 | Visokai Štefan | 3. trieda | IPO – NSP | Trebišov | 13.02.2006 | |
365 | Dostal Peter | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | KŠK 1, Bratislava | 27.04.2006 |
367 | Lomnický Slavomír | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Bojnice | 27.04.06 |
368 | Lomnický Radoslav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Bojnice | 27.04.06 |
369 | Schvarzbacher Milan | 3. trieda | IPO – NSP | KK Košice | 10.05.2006 | |
370 | Páleník Libor | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | Agilis Lúčenec | 24.08.2013 |
371 | Lürinczová Zlatica | 3. trieda | IPO – NSP | Agilis Lúčenec | 28.05.2006 | |
372 | Talaj Slavomír | 2. trieda | IPO – NSP | MKK Brezno | 03.06.2012 | |
373 | Konkoľová Klaudia | výcvikár | Canislog Poprad | 28.05.2006 | ||
374 | Mizerák Marek | 3. trieda | IPO – NSP | KK Bardejov | 23.07.2006 | |
375 | Mizeráková Martina | výcvikár | KK Bardejov | 23.07.2006 | ||
376 | Sinicin Boris | 3. trieda | IPO – NSP | KK Anička | 23.07.2006 | |
377 | Jančuš Roman | výcvikár | KK ZPA 02 Prešov | 23.07.2006 | ||
378 | Prokopec Radovan | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | KK Triskáč | 23.07.2006 |
379 | Scherhaufer Miroslav | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | ŠK Polysport | 23.07.2006 |
380 | Loy Peter | 3. trieda | IPO – NSP | KK Smižany | 23.07.2006 | |
381 | Tomašik Tibor | 3. trieda | IPO – NSP | KK Trnava 1 | 23.07.2006 | |
382 | Kodana Igor Ing. | 3. trieda | IPO – NSP | KK Močenok | 23.07.2006 | |
383 | Vančová Martina | výcvikár | KK Močenok | 23.07.2006 | ||
384 | Jurkovič Adam | výcvikár | MKK Nitra | 23.07.2006 | ||
385 | Janíček Marian | 3. trieda | IPO – NSP | KK Leopoldov | 23.07.2006 | |
386 | Salai Vladimír | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Rohožník | 23.07.2006 |
387 | Tuška Róbert | výcvikár | KK Nitra Chrenová | 23.07.2006 | ||
388 | Thur Marián | 3. trieda | IPO – NSP | KK Bojnice | 23.07.2006 | |
389 | Ďuďák Marek | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Laugaricio Trenčín | 23.07.2006 |
390 | Nagy Karol | výcvikár | ŠKK Horné Saliby | 23.07.2006 | ||
391 | Sekáč Jozef | 3. trieda | IPO – NSP | KK Piešťany | 23.07.2006 | |
392 | Podmanický Miroslav | 3. trieda | IPO – NSP | KK Brezno | 23.07.2006 | |
393 | Gallo Michal | 3. trieda | IPO – NSP | KK Detva | 23.07.2006 | |
394 | Kuba Pavel | 3. trieda | IPO – NSP | KK Skalica | 23.07.2006 | |
395 | Štofaník Dávid | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Prešov II. – Bikoš | 23.07.2006 |
396 | Šilhavý Ludek | 3. trieda | IPO – NSP | KK Nitra Chrenová | 23.07.2006 | |
397 | Chvástal Michal | 3. trieda | IPO – NSP | KK Nitra Chrenová | 23.07.2006 | |
398 | Matejička Michal | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK – Pov. Chlmec | 25.10.2006 |
399 | Hogh Tomáš | výcvikár | MKŠK Martin odtoky | 12.11.2006 | ||
400 | Tomka Vladimír | výcvikár | MKŠK Martin odtoky | 12.11.2006 | ||
401 | Podušelová Petra | výcvikár | MKŠK Martin odtoky | 12.11.2006 | ||
402 | Môc Slavomír | výcvikár | MKŠK Martin odtoky | 12.11.2006 | ||
403 | Hanajík Miroslav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | Martinský klub športovej kynológie | 12.11.2006 |
404 | Podhorský Peter | 3. trieda | IPO – NSP | KK Varín, Malá Fatra | 12.11.2006 | |
405 | Melo Róbert | 3. trieda | IPO – NSP | KK Varín, Malá Fatra | 12.11.2006 | |
406 | Vršanský Peter | 3. trieda | IPO-NSP | KK Varín, Malá Fatra | 12.11.2006 | |
407 | Juhás Jozef | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KŠK Tekovská Breznica | 08.04.2007 |
407 | Paulenka Matej | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Sliač | 04.07.2007 |
408 | Lahký Jozef | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK Teko. Breznica | 08.04.2007 | |
409 | Kašper Miroslav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | Re-Spect Team Prešov | 25.05.2007 |
410 | Mihok Milan | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Košice – Krásna | 25.05.2007 |
411 | Šuriková Katarína | výcvikár | KK Žilina 1 | 12.11.2006 | ||
412 | Židulák Róbert | 3. trieda | IPO – NSP | 20.04.2008 | ||
415 | Adamec Štefan | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Niko | 20.04.2008 |
416 | Pomikala Michal | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Levoča | 20.04.2008 |
417 | Pápišta Attila | 3. trieda | IPO – NSP | KK Levoča | 20.04.2008 | |
418 | Kučma František | výcvikár | KK Tríbeč Topolčany | 20.04.2008 | ||
419 | Horváth Peter | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Kolárovo | 20.04.2008 | |
420 | Magdalin Tomáš | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Kolárovo | 20.04.2008 |
421 | Kondé Tomáš | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Pohranice | 20.04.2008 |
422 | Becková Ingrid | výcvikár | KK – Anička Košice | 20.04.2008 | ||
423 | Huličová Adriana | výcvikár | KK – Anička Košice | 20.04.2008 | ||
424 | Fedorová Viera | výcvikár | KK – Anička Košice | 20.04.2008 | ||
425 | Kelnerová Henrieta | výcvikár | MKK Trnava Kopánka | 20.04.2008 | ||
426 | Domonkos Jozef | výcvikár | KK PO- VA Šamorín | 20.04.2008 | ||
427 | Mišiaková Beáta | výcvikár | KK Veľké Bielice | 20.04.2008 | ||
428 | Kmeťo Maroš | výcvikár | KK Veľké Bielice | 20.04.2008 | ||
429 | Daniel Volák | 3. trieda | IPO – NSP | KK-Revúca | 20.04.2008 | |
430 | Králik Vladimír | 3. trieda | IPO – NSP | KK-Revúca | 20.04.2008 | |
431 | Plavý František | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | KK Pov. Chlmec | 20.04.2008 |
432 | Radvanský Rastislav | výcvikár | KK Bardejov | 20.04.2008 | ||
433 | Takács Attila | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Trstice | 20.04.2008 |
434 | Virág Miroslav | výcvikár | KK Revúca | 20.04.2008 | ||
435 | Kolník Peter | 3. trieda | IPO – NSP | KK PO- VA Šamorín | 20.04.2008 | |
436 | Klíma Pavol | výcvikár | KK Levoča | 20.04.2008 | ||
437 | Mošať Karol | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK Čakajovce | 20.04.2008 | |
438 | Paulik Miloš | 3. trieda | IPO – NSP | KK Leopoldov | 20.04.2008 | |
439 | Tropp Erik | 3. trieda | IPO – NSP | KK Košice – Krásna | 20.04.2008 | |
440 | Žiarna Monika | výcvikár | KK Košice – Krásna | 20.04.2008 | ||
441 | Krawczukova Andrea | výcvikár | KK Košice – Krásna | 20.04.2008 | ||
442 | Pipas Maroš | 3. trieda | IPO – NSP | KK Bardejov | 20.04.2008 | |
443 | Pipas Martin | 3. trieda | IPO – NSP | KK Bardejov | 20.04.2008 | |
444 | Butyková Monika | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK Ivanka pri Dunaji | 04.05.2008 | |
445 | Pažitná Monika | výcvikár | KK J.Stolári. Modra | 04.05.2008 | ||
446 | Marcina Adrián | výcvikár | KK Blatné | 04.05.2008 | ||
447 | Solár Jozef | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK Ivanka pri Dunaji | 04.05.2008 | |
448 | Schenk Jozef | 3. trieda | IPO – NSP | KK Blatné | 04.05.2008 | |
449 | Španová Zlatica | výcvikár | KK Blatné | 04.05.2008 | ||
450 | Valla Martin | 3. trieda | IPO – NSP | KK Jána Stolár.Modra | 04.05.2008 | |
451 | Keratová Adriana | výcvikár | KK Blatné | 04.05.2008 | ||
452 | Holík Rišo | 2. trieda | IPO – NSP | KK Tvrdošín | 05.05.2008 | |
454 | Holíncová Lucia | výcvikár | KK- Žilina 1 | 03.05.2009 | ||
457 | Engel Peter | výcvikár | ZO Slov. raj Smižany | 03.05.2009 | ||
458 | Engel Róbert | 3. trieda | IPO – NSP | ZO Slov. raj Smižany | 03.05.2009 | |
459 | Baláž Marián | 3. trieda | IPO – NSP | Tekovská Breznica KK | 03.05.2009 | |
460 | Molnár Marcel | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK- Kolárovo | 03.05.2009 |
461 | Patai Juraj | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Lúč | 03.05.2009 |
462 | Streda Martin | 3. trieda | IPO – NSP | MKK HRON Želiezovce | 03.05.2009 | |
463 | Michalička Peter ml. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KŠaSK Trnava | 03.05.2009 |
464 | Krajčovičová Katarína | výcvikár | MsKK Trnava Kopánka | 03.05.2009 | ||
465 | Babicová Katarína | výcvikár | Tekovská Breznica KK | 03.05.2009 | ||
466 | Kurucová Beáta | výcvikár | MKK HRON Želiezovce | 03.05.2009 | ||
467 | Shernov Vladimír | 2. trieda | IPO – NSP | KK Nitra Chrenová | 03.05.2009 | |
468 | Loskutova Nataša | výcvikár | KK Nitra Chrenová | 03.05.2009 | ||
475 | Ševčovičová Jana Ing | steward | KKSI Bratislava | 14.05.2009 | ||
478 | Krampe Ludevít | steward | KK Horný Turiec | 14.05.2009 | ||
479 | Kašický František | 3. trieda | IPO – NSP | KK Častá | 21.06.2009 | |
480 | Bartoš Branislav | 3. trieda | IPO – NSP | KK Šenkvice Bramonk | 21.06.2009 | |
481 | Buček Igor | 3. trieda | IPO – NSP | KK Šenkvice Bramonk | 21.06.2009 | |
482 | Švecová Petra | výcvikár | KŠK RTW Ivanka Pri Dunaji | 21.06.2009 | ||
483 | Michalec Dušan | 3. trieda | IPO – NSP | KK 047 Jablonica | 21.06.2009 | |
484 | Hamerlík Ján MVDr. | výcvikár | KK 047 Jablonica | 21.06.2009 | ||
485 | Hamerlíkova Jana Bc. | výcvikár | KK 047 Jablonica | 21.06.2009 | ||
486 | Havel Richard | 3. trieda | IPO – NSP | KK 047 Jablonica | 21.06.2009 | |
487 | Šramko Peter | 3. trieda | IPO – NSP | KK Bánska Belá | 30.10.2009 | |
488 | Meravá Agáta | 3. trieda | IPO – NSP | KK Trenčín DMT | 22.02.2005 | |
489 | Kmeť Martin | 3. trieda | IPO – NSP | KK Urpín | 28.02.2010 | |
490 | Haršányová Renata | výcvikár | MKK Trnava – Kopánka | 28.02.2010 | ||
491 | Kuľhová Katarína | výcvikár | MKK Trnava – Kopánka | 28.02.2010 | ||
492 | Čurilla Stano | 3. trieda | IPO – NSP | KK Malacky-Záhorák | 28.02.2010 | |
493 | Čurilla Lukáš | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Smolinské | 28.02.2010 |
494 | Pekarovič Lukáš | 3. trieda | IPO – NSP | Čakajovce | 28.02.2010 | |
495 | Poruban Maroš | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Rona | 28.02.2010 |
496 | Goldírová Katarína MVDr. | výcvikár | KK Rona | 28.02.2010 | ||
497 | Kocelková Otília | výcvikár | KK Rona | 28.02.2010 | ||
498 | Albrechtová Erika Ing. | výcvikár | KK Rona | 28.02.2010 | ||
499 | Kosecová Tatiana | výcvikár | Zemberovce | 28.02.2010 | ||
500 | Baranec Luboš | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK Tekovská Breznica | 28.02.2010 | |
501 | Tomašovičová Zuzana | výcvikár | KKSI Bratislava | 28.02.2010 | ||
502 | Šoltés Peter | 2. trieda | IPO – NSP | KK Urpín | 07.08.2010 | |
503 | Béla Michal | 3. trieda | IPO – NSP | KK Urpín | 07.08.2010 | |
504 | Šišková Eva | výcvikár | KK Urpín | 07.08.2010 | ||
505 | Balajová Alžbeta | výcvikár | KK Laugaricio Trenčín | 07.08.2010 | ||
506 | Vančo Peter | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK Pezinok | 25.03.2011 | |
507 | Štefek Martin | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | ŠKK Čáčov | |
508 | Múcska Martin | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Trnava – Kopánka | 25.03.2011 |
509 | Bacigál Peter | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Hody | 25.03.2011 | |
510 | Pálka Martin | 3. trieda | IPO – NSP | ZO KK Blatné | 06.08.2011 | |
511 | Vráb Michal | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Gladiator K9 | 06.08.2011 |
512 | Síleš Tibor JUDr. | výcvikár | KK Laugaricio Trenčín | 16.10.2011 | ||
513 | Lőrinczová Veronika | výcvikár | KK Lazany | 16.10.2011 | ||
514 | Uherčíková Veronika | výcvikár | KK J. Stolárika Modra | 16.10.2011 | ||
515 | Ondrejková Michaela | výcvikár | KK Nitra Chrenová | 16.10.2011 | ||
516 | Kajanová Lenka | výcvikár | KK J. Stolárika Modra | 16.10.2011 | ||
517 | Michalisková Veronika JUDr. | výcvikár | KK Jozefov | 16.10.2011 | ||
518 | Ondrejková Martina | výcvikár | KK Nitra Chrenová | 16.10.2011 | ||
519 | Ličák Peter | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | ECE Bardejov | 16.10.2011 |
520 | Eštok Jaroslav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Tušická Nová Ves | 16.10.2011 |
521 | Pohlod Michal Bc. | výcvikár | MKK Lazany | 16.10.2011 | ||
522 | Pohlod František | výcvikár | MKK Lazany | 16.10.2011 | ||
523 | Lištjak Tomáš | 2. trieda | IPO – NSP | MKK Lazany | 24.08.2013 | |
524 | Vaško Radovan | výcvikár | KK Horša | 16.10.2011 | ||
525 | Štrbík Roman | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Závod | 16.10.2011 |
526 | Páleník Dušan Ing. | 3. trieda | IPO – NSP | KK Prašice | 16.10.2011 | |
527 | Sadloň Igor | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Stará Turá | 16.10.2011 |
528 | Čtvrtečka Michal CZ | 3. trieda | IPO – NSP | KK Skalica | 16.10.2011 | |
529 | Štanga Jozef | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | ZOCHaPP Nitrica | 16.10.2011 |
530 | Murina Jozef | výcvikár | KK Lisková | 16.10.2011 | ||
531 | Lazor Ondrej | 3. trieda | IPO – NSP | KK Bardejov | 16.10.2011 | |
532 | Višňovský Peter | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Považan | 16.10.2011 |
533 | Tóth Zsolt | 3. trieda | IPO – NSP | 16.10.2011 | ||
534 | Tamáši Pavel Ing. | steward | Obedience Slovakia | 03.11.2011 | ||
536 | Tamášiová Ingrid Ing. | výcvikár, steward | Obedience Slovakia | 03.11.2011 | ||
538 | Ďurčanská Karin | steward | KK Anička, Košice | 03.11.2011 | ||
542 | Vallová Veronika Ing. | steward | KK J. Stolárika Modra | 03.11.2011 | ||
543 | Bučko Marián | 3. trieda | IPO – NSP | KK Stropkov | 03.11.2011 | |
547 | Slavkovský Ľubomír | 3. trieda | IPO – NSP | canislog poprad | 03.06.2012 | |
550 | Mikuš Juraj | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Chabenec | 03.06.2012 |
551 | Bohuniczky Szabolcs MVDr. | 3. trieda | IPO – NSP | ZO Dunajská Streda | 03.06.2012 | |
552 | Kovaľova Kristina MVDr. | výcvikár | ZO KK Slovenský raj-Smižany | 03.06.2012 | ||
553 | Lengvarsky Jozef Bc. | 3. trieda | IPO – NSP | ZO KK Slovenský raj-Smižany | 03.06.2012 | |
554 | Grečko Jozef | výcvikár | ZO KK Slovenský raj-Smižany | 03.06.2012 | ||
555 | Lengvarsky Marian | výcvikár | ZO KK Slovenský raj-Smižany | 03.06.2012 | ||
556 | Babíková Soňa | výcvikár | ZO KK Slovenský raj –Smižany | 03.06.2012 | ||
557 | Gotzmann Miloš Ing. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | Kynologická škola Vranov nad Topľou | 03.06.2012 |
558 | Galowicz Marek | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | TATRYDOG Kežmarok | 03.06.2012 |
559 | Praštiak Tibor | 3. trieda | IPO – NSP | ZO Demänová | 03.06.2012 | |
560 | Pál-Baláž Kristián | 3. trieda | IPO – NSP | KK Agilis | 03.06.2012 | |
561 | Sadleková Milada | výcvikár | Brat. Kyn. Zách. Brig. -BKZB | 04.06.2012 | ||
562 | Slezák Lukáš | výcvikár | KŠK RTW Ivanka Pri Dunaji | 12.05.2013 | ||
563 | Perdek Peter | výcvikár | KŠK RTW Ivanka Pri Dunaji | 12.05.2013 | ||
564 | Javorová Marcela | výcvikár | KK Dolná Streda | 12.05.2013 | ||
565 | Hutlák Milan | výcvikár | KK Levoča | 12.05.2013 | ||
566 | Slezák Ivan | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | Mondioring club Slovakia | 12.05.2013 |
567 | Barica Michal | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK RTW Ivanka Pri Dunaji | 12.05.2013 | |
568 | Mitter Peter | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Saxon | 29.03.2014 |
569 | Szobolovszký František | 3. trieda | IPO – NSP | MKK – Imeľ | 16.09.2012 | |
570 | Černák Ján | výcvikár | KK Malacky | 16.09.2012 | ||
571 | Klubik Viliam | výcvikár | KK Malacky | 16.09.2012 | ||
572 | Huber Juraj | 1. trieda | neaktívny | IPO – NSP | KK Po-Va Šamorín | 16.09.2012 |
573 | Sidó Zuzana | výcvikár | KK Po-va Šamorín | 16.09.2012 | ||
574 | Martinkovič Peter | výcvikár | KK Pov. Chlmec | 16.09.2012 | ||
575 | Čulík Peter | 3. trieda | IPO – NSP | KK Vinodol | 16.09.2012 | |
576 | Belisová Zuzana | výcvikár | KK Bodona Piešťany | 27.04.2014 | ||
577 | Šabík Anton | výcvikár | KK HERO | 27.04.2014 | ||
578 | Horská Jana | výcvikár | KK Orava Párnica | 27.04.2014 | ||
579 | Horváthová Michaela | výcvikár | Kzz SR | 27.04.2014 | ||
580 | Chrenková Daniela | výcvikár | KK Ružomberok | 27.04.2014 | ||
581 | Chvojková Barbora | výcvikár | KK Horša | 27.04.2014 | ||
582 | Ráčková Iveta | výcvikár | KK Horša | 27.04.2014 | ||
583 | Kollárová Eva | výcvikár | KK Abrahám | 27.04.2014 | ||
584 | Mečiar Marek | výcvikár | MsKK Handlová | 27.04.2014 | ||
585 | Mečiarová Martina | výcvikár | KK Hero | 27.04.2014 | ||
586 | Sobolová Veronika | výcvikár | ZKBTR | 27.04.2014 | ||
587 | Štípala Milan | 3. trieda | KK Dog & Wolf – Tur. Kľačany | 27.04.2014 | ||
588 | Výškrabka Milan | výcvikár | KK Majer PD | 27.04.2014 | ||
589 | Záň Jozef | výcvikár | KK Majer PD | 27.04.2014 | ||
590 | Čauder Jozef | 3. trieda | NSP | KK Bojnice | 27.04.2014 | |
591 | Dobiš Rastislav Ing. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | MsKK Handlová | 27.04.2014 |
592 | Grežďo Erik | 3. trieda | IPO – NSP | KK Prašice | 27.04.2014 | |
593 | Hlinka Ľubomír | 3. trieda | IPO – NSP | KK Prievidza | 27.04.2014 | |
594 | Kaláb Roman Mgr. | 3. trieda | aktívny | NSP | KK Horša | 27.04.2014 |
595 | Kaplan Michal | 3. trieda | aktívny | NSP | KK Majer Prievidza | 27.04.2014 |
596 | Lacek Ján | 3. tireda | NSP | ZŠK SR Dlhá nad Kysucou | 27.04.2014 | |
597 | Laurenčík Lukáš | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK L-dog | 27.04.2014 |
598 | Linhart Juraj | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Kolačno | 27.04.2014 |
599 | Miklánek Miroslav | 3. trieda | NSP | KK Smileofdog NMnV | 27.04.2014 | |
600 | Onderišin Ján | 3. trieda | NSP | KK Horša | 27.04.2014 | |
601 | Peller Peter | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Canis sport Bratislava | 27.04.2014 |
602 | Šebo Pavel | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Horša | 27.04.2014 |
604 | Baloghová Barbara | steward | SAR DA, KŠKO | 03.05.2014 | ||
605 | Nagy Pavol | výcvikár | ||||
606 | Hlinčík Ľuboš | 3. trieda | IPO – NSP | Trnava | 21.05.2004 | |
607 | Ceperko Martin | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK mesta Sabinov | 15.04.2004 |
608 | Kaščák Richard | 3. trieda | aktívny | NSP | KK mesta Sabinov | 05.07.2014 |
609 | Čerňák Kristián | 3. trieda | NSP | KK Prešov II.-Bikoš | 05.07.2014 | |
610 | Kučkovská Lucia MVDr. | výcvikár | KK Bodona Piešťany | 05.07.2014 | ||
611 | Lorencová Nikola | výcvikár | KK Excel Trenčín | 05.07.2014 | ||
612 | Brezina Ivan | výcvikár | KK Chabenec Dúbrava | 05.07.2014 | ||
613 | Valašíková Lucia | výcvikár | KK Liptovský Hrádok | 05.07.2014 | ||
614 | Bacigál Jaroslav | výcvikár | KK Staré ihrisko BLA | 05.07.2014 | ||
615 | Vyšná Dana Ing. | výcvikár | KK Liptovský Hrádok | 05.07.2014 | ||
616 | Varga Tibor | výcvikár | KK Staré ihrisko BLA | 05.07.2014 | ||
617 | Mučka Filip | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Lisková | 05.07.2014 |
618 | Chlebová Nikola | výcvikár | KK Liptovský Hrádok | 05.07.2014 | ||
619 | Hanzeli Peter | výcvikár | KK Chabenec Dúbrava | 05.07.2014 | ||
620 | Hrubizna Viktor | výcvikár | KK Smižany | 05.07.2014 | ||
621 | Siman Juraj | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Námestovo | 05.07.2014 |
622 | Soukup Pavel | 3. trieda | IPO – NSP | KK Dogsport | 24.03.2015 | |
623 | Belanec Ján | výcvikár | KK Linhart | 03.05.2015 | ||
624 | Daňo Ivan | výcvikár | KK Košice – Krásna | 03.05.2015 | ||
625 | Gabašová Ružena | výcvikar | ZO ZŠK Čakajovce | 03.05.2015 | ||
626 | Lučanská Marcela | výcvikár | KK Linhart | 03.05.2015 | ||
627 | Lupták Ján | výcvikár | MKK Brezno | 03.05.2015 | ||
628 | Brečka Matej | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Brezno | 03.05.2015 | |
629 | Knajbel Boris | 3. trieda | IPO – NSP | KK Kolačno | 03.05.2015 | |
630 | Malý Patrik | 3. trieda | IPO – NSP | KK Linhart | 03.05.2015 | |
631 | Ondrejka Maroš | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Urpín | 03.05.2015 |
632 | Poruban Jozef | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Košická Polianka | 03.05.2015 |
633 | Šimko Matej Ing. | 3. trieda | IPO – NSP | KK Lisková | 03.05.2015 | |
634 | Šarišská Darina | výcvikár | KK Anička | 26.05.2015 | ||
634 | Gál Mário | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | ZOŠK Nitra – Dolné Krškany | 08.05.2015 |
635 | Šulek Erik | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK SDT Cerberus | 08.05.2015 |
636 | Foľko Pavel | 3. trieda | NSP | 13.09.2015 | ||
637 | Herencsár Maroš | 3. trieda | NSP | KK Žitavany | 13.09.2015 | |
638 | Filip Patrik | 3. trieda | NSP | KK Vyhne | 13.09.2015 | |
639 | Gáncs Balázs | 3. trieda | IPO – NSP | KK Šamorín | 13.09.2015 | |
640 | Mag Norbert | 3. trieda | IPO – NSP | KK Fiľakovo | 13.09.2015 | |
641 | Wurfl Miroslav | 3. trieda | NSP | KK Dog servive maco. | 13.09.2015 | |
642 | Šebin Branislav | 3. trieda | NSP | KK Cerbeus VK | 13.09.2015 | |
643 | Zvara Adrián | 3. trieda | IPO – NSP | KK Hnúšťa | 13.09.2015 | |
644 | Štaudingerová Renáta | výcvikár | KK Lučenec | 13.09.2015 | ||
645 | Štaudingerová Radka | výcvikár | KK Lučenec | 13.09.2015 | ||
646 | Rácz Miroslav | výcvikár | KK Lučenec | 13.09.2015 | ||
647 | Horniaková Lenka | výcvikár | KK Lučenec | 13.09.2015 | ||
648 | Václavíková Miriam | výcvikár | KK Lučenec | 13.09.2015 | ||
649 | Gyordy Alexander | výcvikár | KK Agilis | 13.09.2015 | ||
650 | Hovanec Matúš | 2. trieda | IPO – NSP | ZŠK ECE Bardejov | ||
651 | Šiška Peter | 2. trieda | IPO – NSP | Kyn. šk. Vr. n. Topľou | ||
652 | Bačíková Denisa | výcvikár | KK Ondava Stropkov | 05.02.2016 | ||
653 | Súlovcová Daniela | výcvikár | ZO KK Agilis Lúčenec | 05.02.2016 | ||
654 | Horváth Mário | výcvikár | World canine – Prosport | 06.02.2016 | ||
655 | Kovalančiková Tina | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Brezno | 06.02.2016 | |
656 | Moškvan Boris | 3. trieda | IPO – NSP | MKK Hody | 06.02.2016 | |
657 | Kováč Jakub | 3. trieda | IPO – NSP | KK J. Stolarika Modra | 06.02.2016 | |
658 | Rybecký Milan | 3. trieda | IPO – NSP | KK Saxon Šaštín Stráže | 06.02.2016 | |
659 | Hošták Peter | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | World canine – Prosport | 06.02.2016 |
660 | Zdravecký Fridrich | 3. trieda | IPO – NSP | World canine – Prosport | 06.02.2016 | |
664 | Ďurčanská Ingrid | steward | KK Anička, Košice | 24.01.2016 | ||
667 | Kališík Vladimír | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Dolná Mariková | 15.05.2016 |
668 | Marčišovský Peter | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Smolinské | 15.05.2016 |
669 | Turčáni Slavomír | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Plevník Drienové | 15.05.2016 |
670 | Jurčo Ľubomír Bc. | 3. trieda | NSP | KK Smile of Dog | 15.05.2016 | |
671 | Sedláček Ľubomír Mgr. | 3. trieda | NSP | KK Smile of Dog | 15.05.2016 | |
672 | Martikán Peter | 3. trieda | IPO – NSP | KK Čakajovce 214 | 15.05.2016 | |
673 | Antalova Mariana Bc. | výcvikár | KK Považský Chlmec | 15.05.2016 | ||
678 | Pista Peter | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | ŠK Prašice | 15.05.2016 |
679 | Chudý Milan | výcvikár | Banská Belá | 08.09.2013 | ||
680 | Žáková-Kadlečková Jitka | výcvikár | IPO – NSP | World Canine – Prosport | 13.11.2016 | |
681 | Baran Jozef | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Trstín | 13.11.2016 |
682 | Valíčková Katarína | výcvikár | KK Hurbanovo | 13.11.2016 | ||
683 | Piršel Karol | výcvikár | KK Hokovce | 13.11.2016 | ||
684 | Ruža Juraj Ing. | 3. trieda | aktívny | NSP | Kyn. hala RSDC OZ | 13.11.2016 |
685 | Pšenica Juraj | 3. trieda | IPO – NSP | KK pri Spo. škole Ivanka p D. | 13.11.2016 | |
686 | Šafářová Jana Ing. | výcvikár | KŠZK Rúbanice | 13.11.2016 | ||
687 | Csorba Jeremi | 3. trieda | IPO – NSP | KMK Dagnik | 13.11.2016 | |
688 | Tóth Tibor | 3. trieda | IPO – NSP | KMK Dagnik | 13.11.2016 | |
689 | Kománovics Béla | 3. trieda | IPO – NSP | KMK Dagnik | 13.11.2016 | |
690 | Turský Roman | 3. trieda | IPO – NSP | KK Zilina 1 | 20.08.2017 | |
691 | Janíček Matej | 1. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Leopoldov | 20.08.2017 |
692 | Lengvarský Peter ml. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Vranov nad Topľou | 20.08.2017 |
693 | Durkošová Saskia | výcvikár | KŠK Sakson Šaštín Stráža | 20.08.2017 | ||
694 | Meravá Zuzana | výcvikár | KK Lúčenec | 20.08.2017 | ||
696 | Pechová Martina Bc. | steward | Športový klub policajtov K-9 | 04.10.2017 | ||
697 | Pavlenka Matej | 3. trieda | IPO – NSP | KK Detva | 04.07.2007 | |
698 | Minarčík Michal | výcvikár | KK Liptovský Hrádok | 08.09.2013 | ||
699 | Kutlik Ondrej | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Žilina 1 | 04.02.2019 |
699 | Sabadoš Ondrej | 3. trieda | IPO – NSP | KK Košice Anička | 08.09.2013 | |
700 | Bujňák Robert | výcvikár | KK Košice Anička | 08.09.2013 | ||
701 | Makowski Dariusz | výcvikár | Súkr. Škola psov | 08.09.2013 | ||
704 | Mariančik Štefan | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK ECE Bardejov | 08.09.2013 | |
705 | Mitaľ David | 3. trieda | IPO – NSP | KK Bardejov | 08.09.2013 | |
706 | Vanta Lukáš | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK ECE Bardejov | 08.09.2013 | |
707 | Partila Martin | 3. trieda | IPO – NSP | KŠK ECE Bardejov | 08.09.2013 | |
708 | Mohnácka Katarína | výcvikár | KŠK ECE Bardejov | 08.09.2013 | ||
708 | Kelušák Jozef | 2. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Chabenec | 12.07.2020 |
709 | Pechová Natália | steward | KK Obedience Slovenska | 25.11.2019 | ||
710 | Hluzák Jozef | výcvikár | ŠKK Čadca | 12.01.2020 | ||
711 | Franko Ján | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Orava-Párnica | 12.01.2020 |
712 | Kolenčíková Lucia | výcvikár | KK Kolačno | 12.01.2020 | ||
713 | Pastorová Lucia | výcvikár | KK Prešov II.-Bikoš | 12.01.2020 | ||
714 | Straková Marianna | výcvikár | KK Prešov-Solivar | 12.01.2020 | ||
715 | Cárik Miroslav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK mesta Sabinov | 12.01.2020 |
716 | Komjáthy Ján | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Šaľa | 12.01.2020 |
717 | Okruhlicová Henrieta | výcvikár | MKK Šaľa | 12.01.2020 | ||
718 | Okruhlica Erik | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Šaľa | 12.01.2020 |
719 | Matula Karol | výcvikár | MKK Šaľa | 12.01.2020 | ||
720 | Cabanová Barbora | výcvikár | ZO Čakajovce | 12.01.2020 | ||
721 | Tóth Gergely | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Želiezovce | 12.01.2020 |
722 | Berky Tomáš | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | ZOŠK Nitra-Dolné Krškany | 12.01.2020 |
723 | Štefanča Miroslav Ing. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Poltár | 12.01.2020 |
724 | Dostál Maroš | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Lazany | 12.01.2020 |
725 | Kovalčík Damian | výcvikár | 12.01.2020 | |||
726 | Bašista Michal | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Levoča | 12.01.2020 |
727 | Szabová Monika | výcvikár | KK Po-va Šamorín | 04.02.2019 | ||
729 | Papp František | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Horné Saliby | 12.07.2020 |
730 | Brada Adam | 3. trieda | IPO – NSP | KK WC- Prosport | 12.07.2020 | |
731 | Bollová Petra Ing. | výcvikár | KK P. Chlmec | 12.07.2020 | ||
732 | Jurisová Martina | výcvikár | KK Plevnik Drienova | 12.07.2020 | ||
733 | Kyšková Katarína | výcvikár | KK Žilina | 12.07.2020 | ||
734 | Griešová Zuzana | výcvikár | KK Chabenec | 12.07.2020 | ||
735 | Obertová Lucia | výcvikár | KK Turany | 12.07.2020 | ||
736 | Sekeľ Adam | 3. trieda | IPO – NSP | KK Košická Polianka | 12.07.2020 | |
738 | Gonda Andrej | 3. trieda | IPO – NSP | KK Horša | 12.07.2020 | |
739 | Pašková Petra | výcvikár | KK Horša | 12.07.2020 | ||
740 | Vitézová Stanislava Ing. | steward | KK Prešov 1 | 16.10.2021 | ||
741 | Ježík Ladislav | 3. trieda | IPO – NSP | ŠKK Dlhá nad Kysucou | 12.07.2020 | |
741 | Šandorová Katarína | steward | KK Prešov 1 | 09.04.2022 | ||
742 | Hrúz Marcel | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KŠK Saxon | 20.09.2020 |
742 | Dzurňáková Kristína | steward | KK Slovenský Raj – Smižany | 09.04.2022 | ||
743 | Stassel Vladimír | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK MJ Free Team | 20.09.2020 |
743 | Fedor Pavol Ing. | steward | ŠaKK Canislog Poprad | 09.04.2022 | ||
744 | Kovaľová Kristína MVDr. | steward | KK Slovenský Raj – Smižany | 09.04.2022 | ||
744 | Dúha Štefan | výcvikár | KK Lisková | 26.06.2022 | ||
745 | Feriancová Patrícia Ing. | výcvikár | KK Lisková | 26.06.2022 | ||
745 | Fifíková Žaneta Mgr. | steward | KK Slovinky | 09.04.2022 | ||
746 | Marton Radovan | výcvikár | KK Lisková | 26.06.2022 | ||
746 | Strasserová Jana | steward | KK Tomášov | 09.04.2022 | ||
747 | Blcha Ladislav | výcvikár | KK Lisková | 26.06.2022 | ||
747 | Tóthová Simona | steward | KK Tomášov | 09.04.2022 | ||
748 | Adamcová Ivana | výcvikár | KK Lisková | 26.06.2022 | ||
748 | Fazekašová Klaudia | steward | KK Lovely dog | 14.05.2022 | ||
749 | Slavka Kubošeková | výcvikár | KK Agilis LC | 26.06.2022 | ||
750 | Húsková Janka Mgr. | výcvikár | KK COP DOG-Martin | 26.06.2022 | ||
751 | Šovčíková Ivana Ing. | výcvikár | Žilinský kynologický klub | 26.06.2022 | ||
752 | Kohút Milan | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | Martinský klub športovej kynológie | 26.06.2022 |
753 | Tišťanová Jana | výcvikár | KK Sliač KK Banská Belá | 26.06.2022 | ||
754 | Tkáčová Petra | výcvikár | ŠKK Canislog Poprad | 26.06.2022 | ||
755 | Strachan Štefan | výcvikár | ŠKK Canislog Poprad | 26.06.2022 | ||
756 | Marhefka Rastislav | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Spišská Stará Ves | 26.06.2022 |
757 | Tilecký Peter | výcvikár | KK Spišská Stará Ves | 26.06.2022 | ||
758 | Schvarcz Ondrej | výcvikár | KK Sabinov | 26.06.2022 | ||
759 | Mlynková Barbora | výcvikár | World Canine – Prosport, Svätý Jur | 03.07.2022 | ||
760 | Dovalová Kornélia | výcvikár | MKK Hnúšťa | 03.07.2022 | ||
761 | Lukáš Havrila | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK mesta Sabinov | 03.07.2022 |
762 | Hausknecht Marcel Bc. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Kočovce | 03.07.2022 |
763 | Bányi Dávid | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Pohranice | 03.07.2022 |
764 | Katona Gabriel | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | MKK Kolárovo | 03.07.2022 |
765 | Ondo-Eštok Mário | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK RAMAON | 31.07.2022 |
766 | Korfanta Marek | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Re-Spect Team Prešov | 28.11.2022 |
767 | Dragan Milan | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Mladosť Mestečko | 10.08.2022 |
768 | Fedor Peter ml. | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | FDF Dog Training Centre | 21.9.2022 |
769 | Juršták Marián | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Mladosť Mestečko | 10.08.2022 |
770 | Kališíková Simona | výcvikár | KK Dolná Mariková | 10.08.2022 | ||
771 | Fedor Peter st. | výcvikár | FDF Dog Training centre | 10.08.2022 | ||
772 | Burianová Beata | výcvikár | KK Re-Spect Team Prešov | 29.05.2023 | ||
773 | Palsovics Zoltán | výcvikár | KK Veľký Biel | 10.08.2022 | ||
774 | Danková Diana | výcvikár | KK Agilis | 04.05.2023 | ||
775 | Moravčíková Jana | výcivkár | KK Považský Chlmec | 16.10.2023 | ||
776 | Polách Patrik | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Bernolákovo | 28.11.2022 |
777 | Lešňovský Adam | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Zubrohlava | 28.11.2022 |
778 | Huľová Ingrid | výcvikár | KK Zubrohlava | 28.11.2022 | ||
779 | Lipták Marián | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Lučenec | 28.11.2022 |
780 | Huľo Lukáš | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Zubrohlava | 10.01.2023 |
781 | Krčmárik Milan | 3. trieda | aktívny | IPO – NSP | KK Handlová – strelnica | 15.08.2023 |