Spomienka na Dezidera Mecnera

  • Home
  • Spomienka na Dezidera Mecnera

Pre DEŽKA!
“Bez Teba slnko nám nesvieti, slzy zastreli krásu neba, každým pohľadom, Dežko, hľadáme Teba”.

     Ako blesk z jasného neba sa v stredu v noci 11. 7. 2012 začala Slovenskom šíriť hrozná správa. Mobily neutíchali, internet nestíhal spracovávať a slovenská, ale aj medzinárodná kynologická verejnosť upadala hlbšie a hlbšie do čiernej diery.
     Áno je to pravda! Dežko už nie je medzi nami živými!
     Ľudia ostávali ticho, v hlasoch tých čo hovorili bolo cítiť chvenie, po chrbte behali zimomriavky a nejedny oči aj silných mužov, ktorí sa so smrťou už stretli neraz ostali vlhké, ba priam s nich pramenili potôčiky.
     Odišiel jeden z nás, perfektný človek, čestný chlap! Človek ktorý nikdy nepovedal nie. Človek, ktorý vzorne reprezentoval nás a našu krajinu. Vynikajúci policajt, ktorý zachraňoval životy iných sa rozhodol tak, ako sa rozhodol. Všetci si kladieme otázku. PREČO?
     Mal si takú chuť žiť, toľko energie, toľko plánov! TAK PREČO?
Odišiel si Dežko od nás bez odpovede, bez rozlúčky, bez toho aby si dočítal knihu, aby si splnil to čo si chcel a čo si si predsavzal.
     No z našich sŕdc nikdy neodídeš, čas bolesť zahojí ,no spomienky na krásne chvíle prežité s Tebou navždy zostanú.

Spomienkové video na Dežka

Česť Tvojej pamiatke!
Smútiace kynologické Slovensko